Zarejestruj się   |   Przypomnij hasło
Wartość zakupów: 0.00 zł
Ilość produktów w koszyku: 0 szt

O nas

 

Lux Gold

 

Niektórzy twierdzą, że złota biżuteria to już nie to co kiedyś. Że prezenty typu złote pierścionki czy kolczyki nie wywierają już na kobietach takiego wrażenia jak kiedyś. Ale chyba twierdzą, tak tylko mężczyźni, którzy zapomnieli, że wyszukana biżuteria to najlepszy przyjaciel płci pięknej. Nowoczesne kobiety często nie przyznają się do słabości jaką mają do tego luksusowego produktu. Nie chcą być widziane przez swoich partnerów jako materialistki czy łowczynie kosztownych prezentów. Prawda jest jednak taka, że stylowa biżuteria podkreśla urodę, a noszenie jej to czysta przyjemność.
Mentalność kobiet nie zmieniła się przecież tak bardzo od lat 50-tych, kiedy to Marilyn Monroe śpiewała „Diamonds are girl's best friend”. Jej różowa obcisła sukienka i uwodzicielski uśmiech wyłudzający od milionerów diamentowe kolie może i stał się symbolem kobiecej próżności, czy jednak jest coś złego w tym, że ekskluzywne srebrne bransoletki czy złote pierścionki wzbudzają pożądanie i sprawiają, że kobiety czują się w nich piękniejsze i bardziej wyjątkowe? Czy naprawdę niezależność i równouprawnienie przyszło kosztem wyrzeczenia się kobiecości? Może najwyższa pora, by kobiety przyznały się, że chcą być rozpieszczane, a mężczyźni przyznali, że chcą je rozpieszczać?
Doskonałym miejscem, w którym znaleźć można taki rozpustnie luksusowy obiekt pożądania jest sklep internetowy Lux Gold. Kolie, kolczyki, pierścionki, bransoletki, wisiory złote i srebrne w najbardziej wyszukanych wzorach znanych jubilerów wyeksponowane są tu niczym czekoladowe pralinki w witrynie cukierni.  

Lux Gold

O nas

 

Firma Lux Gold od 2009 roku zajmuje się sprzedażą  drogą elektroniczną  wyrobów jubilerskich krajowych i importowanych  z Włoch, Turcji czy z Dalekiego Wschodu. Są to głównie wyroby ze złota, ale nie brakuje również w naszej ofercie, wyjątkowo ciekawych propozycji ze srebra oraz srebra z bursztynem i egzotycznymi kamieniami. Naszą przewodnią myślą jest zaproponowanie Państwu wyrobów jubilerskich wysokiej jakości , podążających za głównymi trendami mody,  w bardzo atrakcyjnej cenie. Specjalnie dla Państwa uruchomiona została usługa sprzedaży wyrobów jubilerskich drogą elektroniczną, pod adresem strony www.luxgold.pl .Pod tym adresem od kwietnia 2010 działa nasz e-Salon Jubilerski, czyli profesjonalny sklep internetowy. Równolegle za pomocą witryny www.allegro.pl,  login LuxGold2000, firma nasza prowadzi także sprzedaż internetową oferowanych w naszym e-Salonie Jubilerskim  wyrobów ze złota i srebra. Naszym głównym  celem jest poszerzenie grupy zadowolonych klientów z całej Polski ,którzy skorzystają z naszej ciekawej i wszechstronnej oferty. Zależy nam na tym ,aby każdy kupujący znalazł u nas coś wyjątkowego dla siebie lub bliskiej mu osoby. W związku z tym nie brak w naszej ofercie zarówno wzorów tradycyjnych jak i nowoczesnych zgodnych z najnowszymi trendami mody. Swoim stałym klientom oferujemy liczne rabaty i  gratisy.

 

  Lux Gold

Zasady zakupów

Do każdego zakupu dołączamy paragon fiskalny lub na życzenie klienta fakturę VAT. Wszystkie produkty oferowane do sprzedaży przez firmę Lux Gold, są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek Polski. Cały nasz asortyment posiada cechy probiercze obowiązujące dla srebra i złota na terenie Rzeczypospolitej zatwierdzone przez Główny Urząd Miar (Dz.U. nr 55/1993r, poz.249-Prawo Probiercze) i Unii Europejskiej.   www.gum.gov.pl/pl/site/px_cechy_polska.pdf

Do wszystkich wyrobów złotych  oraz srebrnych, zakupionych z naszej oferty, dodajemy gratis  eleganckie opakowanie na biżuterię oraz firmową ściereczkę do czyszczenia biżuterii. Otrzymany w ten sposób zakupiony wyrób, może być od razu wręczony jako prezent (oczywiście po uprzednim wyjęciu załączonego paragonu !!! ). Koszt wysyłki zakupionych u nas wyrobów do Państwa jest uzależniony od wartości zakupionego towaru i odbywa się zgodnie z odpowiednią ustawą, poprzez ubezpieczoną przesyłkę pocztową. Koszt wysyłki zakupionego towaru określa tabela kosztów wysyłki.

 

Lux Gold  

 

TABELA KOSZTÓW WYSYŁKI

TO

ZERO ZŁOTYCH

GRATIS WYSYŁKA

 

 

 

 

Lux Gold

 

Zasady reklamacji i zwrotów

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz. U. Nr 22, poz. 271), z towaru kupionego na naszych aukcjach możecie Państwo zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W takim przypadku otrzymacie Państwo zwrot równowartości przedmiotu. Formę zwrotu lub reklamacji towaru należy uzgodnić PRZED WYSYŁKĄ!!!  NIE PRZYJMUJEMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM. 

 

Lux Gold

Zapraszamy serdecznie do zakupów !!!!!!

Lux Gold